صفحه نخست / اخبار / 🔶🔷ساماندهی مراکز فروش محصولات لبنی سنتی در زرقان🔶🔷

🔶🔷ساماندهی مراکز فروش محصولات لبنی سنتی در زرقان🔶🔷

به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان جلسه ای با محوریت مرکز بهداشت و درمان بخش و با حضورتوزیع کنندگان محصولات لبنی سنتی در محل بخشداری زرقان جهت ساماندهی مراکز فروش محصولات لبنی سنتی در روز سه شنبه مورخ نهم خرداد ماه نود و شش برگزار شد.در این جلسه موضوعات دستورالعمل سازمان غذا و دارو برای حاضرین تشریح شد.

🍃دکتر دادور رئیس شبکه ی بهداشت ودرمان بخش زرقان در این جلسه گفت:حسب توافق نامه ی سازمان غذا و دارو و اتحادیه ی فروشندگان محصولات لبنی مقررگردیده است که با رعایت دستورالعمل های این سازمان هرگونه تولید و عرضه ی محصولات لبنی سنتی با اخذ پروانه ی کسب و مجوزهای بهداشتی مربوط میسر خواهد بود که در غیر این صورت محل تولید و عرضه ی این محصولات پلمپ خواهد گشت.
ایشان عنوان کرد:شبکه ی بهداشت و درمان به دنبال ساماندهی مسائل بهداشتی و سلامت مردم است.

🍃درادامه غفوری مسئول بهداشت محیط بخش زرقان به تشریح دستورالعمل پرداخته و به سوالات کسبه پاسخ دادند.

🍃همچنین دکتر نجفی مسئول اداره ی دامپزشکی بخش نیز توضیحاتی در باب بیماری تب کنگو و موضوع جلسه داد و گفت:چهار مرکزمجاز توزیع شیرخام در بخش زرقان وجود دارد که تولید کنندگان براساس دستورالعمل صادره میتوانند شیرمورد نیازشان را ازاین مراکز تهیه نمایند.

🍃درپایان جعفری معاون عمرانی بخشداری زرقان نیزگفت:سلامت مواد لبنی اساس و اولویت تولید باید باشد،سلامت مردم نسبت به اشتغال دراین موضوع از اولویت برخوردار است،البته اشتغال نیز موضوع مهمی است که تلاش میکنیم با رعایت قوانین و ضابطه از سوی تولیدکنندگان وعرضه کنندگان محضولات لبنی سنتی در بخش زرقان از آن دفاع نماییم.
ایشان در پایان افزود: سلامت مردم از هر مسئله ای برای ما مهمتر بوده و با هرگونه تخلف بهداشتی توسط خاطیان برخورد میکنیم و بایست تولید و توزیع محصولات لبنی سنتی ضابطه مند گردد.

در باره bakhsh

داغترین ها

با حضور بخشدار زرقان روز درختکاری در دهستان بندامیر گرامی داشته شد

۱۰۰اصله نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری با حضور بخشدار زرقان و جمعی از مسئولین ...

جشن نیکوکاری در مدارس شهر زرقان برگزار شد

در آستانه عید باستانی نوروز مراسم جشن نیکوکاری با شعار《 عیدی برای همه》 با حضور ...

بازدید از پروژه گازرسانی روستاهای بخش زرقان

بازدید دکتر پارسایی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز به همراه مهندس رحیمی بخشدار زرقان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *