صفحه نخست / اخبار / 🔖از تجلیل اساتید دانشگاه پیام نور زرقان تا قول مساعد تکمیل ساختمان این دانشگاه 🔖

🔖از تجلیل اساتید دانشگاه پیام نور زرقان تا قول مساعد تکمیل ساختمان این دانشگاه 🔖

🔖از تجلیل اساتید دانشگاه پیام نور زرقان تا قول مساعد تکمیل ساختمان این دانشگاه 🔖
به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان به مناسبت پاسداشت شهادت آیت الله مطهری و گرامیداشت روز معلم طی نشست صمیمانه ای بخشدار،شهردار ورئیس دانشگاه پیام نور زرقان با اساتید دانشگاه پیام نور از این عزیزان تقدیر کردند.
بخشدار زرقان با تبریک روز معلم و اعیاد شعبانیه گفت:کسوت استادی یا معلمی برازنده ی شخصی است که باجان و دل درراه آموزش و پرورش شاگردانش تمام توان وتلاش خود را به کار گیرد تا شاهد پیشرفت و بالندگی جامعه اش باشد.این شغل که شغل انبیای الهی بوده است مارا به تامل اینکه شما چه شغل شریفی را انتخاب نموده اید وا میدارد.

کوشا اذهان داشت:توجه به قشر فرهنگی و دانشگاهیان و مشورت با این عزیزان از اهداف آغاز به کار دولت تدبیرو امید بود که خدارو شکر این امر محقق گردید و ارتباط دولت با نخبگان علمی و فرهنگی رنگ تازه ای به خود گرفت که این خود باعث پیشرفت در مسائل کلان و زیربنایی کشور گردیده است..

بخشداردرادامه در باب راه اندازی ساختمان جدید دانشگاه پیام نور از همه مسئولین اجرایی خصوصا دستگاه های خدمات رسان خواست تا همکاری هرچه بیشتر را با این مجموعه داشته باشند.
ایشان همچنین افزود:یکی از دستاوردهای دولت در بخش زرقان ورود و تعامل با خیرین در همه زمینه ها بوده است که پایه و اساس همین دانشگاه با اهدای زمین توسط خیرین بنا نهاده شده که ان شاءالله تا پایان سال جاری شاهد استفاده دانشجویان عزیز از ساختمان جدید این دانشگاه خواهیم بود.
خاکپور رییس دانشگاه پیام نور زرقان نیز ضمن تقدیر از نماینده دولت گفت:انصافا همکاری و پیگیری های مجموعه ی بخشداری در باب ساخت دانشگاه کارساز بوده و از بخشدار محترم و همچنین خیر گرانقدر میخواهم تا نسبت به اتمام این پروژه مارا یاری نمایند.

در پایان از همه ی اساتید این دانشگاه با اهدای گل و هدایا تقدیر به عمل آمد.

https://t.me/bakhshdarizarghan

در باره bakhsh

داغترین ها

با حضور بخشدار زرقان روز درختکاری در دهستان بندامیر گرامی داشته شد

۱۰۰اصله نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری با حضور بخشدار زرقان و جمعی از مسئولین ...

جشن نیکوکاری در مدارس شهر زرقان برگزار شد

در آستانه عید باستانی نوروز مراسم جشن نیکوکاری با شعار《 عیدی برای همه》 با حضور ...

بازدید از پروژه گازرسانی روستاهای بخش زرقان

بازدید دکتر پارسایی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز به همراه مهندس رحیمی بخشدار زرقان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *