صفحه نخست / اخبار / ستاد تسهیلات نوروزی بخش زرقان تشکیل جلسه داد

ستاد تسهیلات نوروزی بخش زرقان تشکیل جلسه داد

در دومین روز از اسفندماه یک هزاروسیصدونودوشش از سوی بخشدار زرقان وظائف دستگاه های اجرائی جهت استقبال از مهمانان نوروزی مشخص و تشریح شد.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان این جلسه که به منظور هماهنگی ستاد اجرائی تسهیلات نوروزی در محل سالن جلسات این بخشداری تشکیل شد هر کدام از ادارات و نهادهای اجرائی به ارائه برنامه های خود در ایام نوروز پرداختند.

💢مهمترین نکات سخنان ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان در ستاد تسهیلات نوروزی:

تمامی ادارات و نهادها آمادگی لازم را در این ایام داشته باشند و مدیران با مشخص نمودن کشیک ایام تعطیلات خود یا جانشینشان شخصا در منطقه حضور داشته باشند❗️بافت و حریم شهری با همت شهرداری ها نظافت شود/ستاد تنظیم بازار بر روی قیمت ها نظارت بیشتری صورت دهند❗️نظارت کامل بر رکن بهداشتی در رستوران ها ،کافی شاپ ها، غرفه ها و فروشگاه های عرضه مواد غذایی صورت پذیرد❗️نیروهای انتظامی و امنیتی زمینه آرامش خاطر مهمانان نوروزی و شهروندان را فراهم آورند❗️غرفه ها و نمایشگاه ها به عرضه محصولات صنایع دستی روی آورند❗️حفاری های سطح دو شهرزرقان و لپویی تا ۱۵ اسفندماه ترمیم شوند❗️دهیاری ها در روستاهای هدف گردشگری بافت روستا را ساماندهی کنند❗️حفظ و حراست از اماکن عمومی و دولتی بخش در دستورکار مدیران قرار گیرد❗️این ایام برپایی سنتی دیرینه و فرصتی است جهت فراهم آوردن شور ونشاط برای مردم لذا دست به دست هم دهیم تا چهره خوبی از این بخش در خاطر مردم نقاط مختلف کشور برای همیشه ساخته شود.

🔶در ادامه دستگاه های مربوطه گزارشات برنامه ای کاری تسهیلات نوروزی خود را ارائه نمودند:

🔻عباسی رئیس آموزش و پرورش بخش:۲۹ مدرسه در شهرهای زرقان و لپویی از ۲۸ اسفندماه الی ۱۲ فروردین ماه آماده اسکان مسافران نوروزی در سه بخش فرهنگیان،کارکنان دولت و مشاغل آزاد خواهد بود.
] 🔻طفیونی رئیس ورزش و جوانان بخش:در صورت نیاز در شرایط جوی سالن سرپوشیده حاج محمودصادقیان و ۳ سالن سرپوشیده دیگر آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی در زرقان است.

🔻جعفری شهردار لپویی:این شهرداری آمادگی لازم و کافی برای استقبال مهمانان نوروزی را دارد و اقامتگاه بوم گردی این شهر پذیرای مسافران خواهد بود.

🔻اسماعیلی معاون شهرداری زرقان: این شهرداری در ادامه روند سطح بالای کمی و کیفی فضای سبز کاشت فرش های گل و گل کاری در سطح مختلف شهر جهت زیباسازی دو چندان شهر رادردستور کار قرار داده است.تور زرقان گردی،آماده سازی فضای شهر،کانکس های راهنمای مسافرین و چاپ بورشور مثل سال های گذشته برقرار است.

🔻میثاق عضو شورای اسلامی شهرزرقان:امنیت وآرامش خاطر مهمانان نوروزی زرقان اولویت و دغدغه شورای شهر است.

🔻زکیان رئیس اداره برق بخش:ایجاد کارگروه ایمنی به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی لازم است
موحدزاده رئیس سازمان حمل و نقل زرقان: یک سوم از تاکسی های درون شهری و برون شهری در ایام تعطیلات به خدمترسانی به مردم مشغول خواهند بود.

🔻نماینده اداره حمل و نقل جاده ای شهرستان شیراز:ساماندهی دستفروشان کنار جاده ترانزیت،تنظیف و نصب سطل های زباله جاده ای با کمک شهرداری ها از اهم کار ما در این ایام خواهد بود.

🔻آرندی رئیس پارک ملی بمو:موزه پارک ملی جهت تماشای گردسگران آماده است.تشکیل ستاد بحران به منظور آمادگی در برابر آتش سوزی های احتمالی ضروری است.

🔻اسفندیاری رئیس اداره منابع طبیعی بخش:علاوه بر آمادگی و همکاری ماموران گشت زنی اداره منابع طبیعی با دیگر دستگاه ها اطلاع رسانی جهت جلوگیری از آتش سوزی در طبیعت نیز انجام میشود.

🔻جانشین فرمانده سپاه ناحیه زرقان:گشت های محله محور توسط بسیجیان مخلص صورت میگیرد .۶ سالن ورزشی این ناحیه آمادگی اسکان مسافران نوروزی در بخش زرقان راداراست.

🔻نتیجه بر نماینده هلال احمر: رسیدگی به تصادفات،بهداشت سلامت،تست های های تندرستی و امورات فرهنگی از جمله راهنمایی مسافران از اولویت های کاری هلال احمر در این ایام خواهد بود.

🔻نماینده دادگاه عمومی بخش:رئوفت،اخلاق وبرخورد خوب و مناسب با مردم در دستور کار دستگاه های اجرائی قرار گیرد،پیشگیری از بحران های احتمالی مدنظر قرار داده شود،قطع به یقین قاضی کشیک در ایام نوروز در زرقان مستقر خواهد بود.

🔻مختاری فرمانده نیروی انتظامی:تمهیدات لازم امنیتی و انتظامی اندیشیده شده و با تخطی گران سلب آسایش و آرامش مردم برخورد خواهد شد.

🔻شکوهمند رئیس اداره راهنمایی و رانندگی بخش:تمام مسائل ترافیکی بخش پیشبینی و به مشکلات مردم در این حوزه و در این ایام سریعا رسیدگی خواهد شد.

https://t.me/bakhshdarizarghan

در باره bakhsh

داغترین ها

با حضور بخشدار زرقان روز درختکاری در دهستان بندامیر گرامی داشته شد

۱۰۰اصله نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری با حضور بخشدار زرقان و جمعی از مسئولین ...

جشن نیکوکاری در مدارس شهر زرقان برگزار شد

در آستانه عید باستانی نوروز مراسم جشن نیکوکاری با شعار《 عیدی برای همه》 با حضور ...

بازدید از پروژه گازرسانی روستاهای بخش زرقان

بازدید دکتر پارسایی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز به همراه مهندس رحیمی بخشدار زرقان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *