صفحه نخست / اخبار / ✅بخشدار زرقان:معلمان باید با ایجاد فضای مثبت در مدارس، نشاط را به محیط مدرسه و دانش آموزان منتقل کنند.

✅بخشدار زرقان:معلمان باید با ایجاد فضای مثبت در مدارس، نشاط را به محیط مدرسه و دانش آموزان منتقل کنند.

☘️ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان به دعوت دبیرستان عفاف و حجاب دهستان بندامیر با عباسی رئیس آموزش و پرورش بخش در جشن انقلاب این مدرسه شرکت نمود و از نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان بازدید به عمل آورد.

🍃ایشان ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت:آینده این کشور به دست شما دانش آموزان عزیز خواهد بود وفراهم کردن زمینه موفقیت شما در حال حاضر وظیفه مسئولین و خانواده هاست و لیکن تلاش و کوشش جهت به دست آوردن موقعیت های خوب جامعه با شما است که آینده خودتان و کشور عزیزمان ایران را رقم خواهد زد. شما دانش آموزان سنگر دیگری دارید که همیشگی است و از آنجا این پیام را به همه جهان مخابره می کنید که به فکر انقلاب هستید و آن با مطالعه و فرا گیری علم است و این مهم نشان می دهد که برای توسعه کشور و رشد و موفقیت در حال تلاش هستید.

🍃وی افزود:کسب مهارت های زندگی وایجاد فضاهای شور ونشاط در غالب کارهای فرهنگی،هنری در کنار مسایل آموزشی بسیار مهم و مورد تاکید است؛تمام تلاش ما بر آن است تا بتوانیم انسان کاملی تربیت نماییم که در همه ابعاد توانا باشد؛ بر همین اساس انتظار میرود در مدارس زرقان طوری برنامه ریزی شود تا ضمن مشارکت بیشتر دانش آموزان در برنامه های جمعی،آگاهی دانش اموزان در خصوص مسایل روز جامعه بیشتر شود همانطور که این یکی از اهداف سیاست های آموزشی و پرورشی دولت است.

بخشدارزرقان در پایان از دستندرکاران این برنامه تقدیر کرد.

“روابط عمومی بخشداری زرقان”

در باره bakhsh

داغترین ها

با حضور بخشدار زرقان روز درختکاری در دهستان بندامیر گرامی داشته شد

۱۰۰اصله نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری با حضور بخشدار زرقان و جمعی از مسئولین ...

جشن نیکوکاری در مدارس شهر زرقان برگزار شد

در آستانه عید باستانی نوروز مراسم جشن نیکوکاری با شعار《 عیدی برای همه》 با حضور ...

بازدید از پروژه گازرسانی روستاهای بخش زرقان

بازدید دکتر پارسایی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز به همراه مهندس رحیمی بخشدار زرقان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *