آخرین خبرها

🔷مراسم تودیع و معارفه ی رئیس کمیته امداد امام خمینی بخش زرقان برگزار شد🔷

 

امروز مورخ یازدهم خردادماه نودوشش، جلسه شورای اداری بخش زرقان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار گردید که طی حکمی از سوی مدیر کل کمیته امداد استان فارس ،قدرت کاظمی به عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش زرقان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان  در راستای تعاملات و همکاری بین ادارات، جلسه شورای اداری بخش زرقان باهدف مشارکت و هم فکری کلیه شرکت کنندگان درمباحث سازمانی به منظور بررسی مسائل ومشکلات، تبین و تشریح برنامه های نوین اداری ازجمله کمک به نیازمندان و بهبود سطح اشتغال در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش زرقان برگزار شد.

🍃ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محمدهادی ربانی شیرازی امام جمعه زرقان با تشریح مناسبت های روز به ویژه ارتحال امام راحل (ره) عنوان کرد : همه ی قشرها امام را دوست دارند و اگر هدایت های ایشان به عنوان اصلی ترین احیاءگر اسلام ناب محمدی در کشور نبود مطمئنا کشور در مسیر انقلاب دچار خطر جدی می شد و یکی از بهترین اقدامات ایشان راه اندازی همین کمیته ی امداد بود که مشکلات بسیاری از قشرهای آسیب پذیر را جبران کرده است.

🍃فرشاد کوشا رئیس شورای اداری بخش دراین جلسه توصیه کرد:مردم را دچار گیر و دارهای اداری نکنید و در چارچوب قانون تمام سعی خود را درجهت راه انداختن امورات مردم به کار گیرید و بهتر است اگر کار شخصی در اداره ای در راستای قانون انجام نشدنی است لااقل با روی خوش، عطوفت ومهربانی با مردم برخورد شود تا احساس نارضایتی به وجود نیاید.

🍃بخشدار زرقان با ابراز رضایت ازعملکرد خادم رئیس اسبق کمیته امداد امام خمینی(ره)بخش زرقان ادامه داد : شاهد کارهای بسیار خوب و رو به رشدی از وی درجهت مشکلات نیازمندان بخش بودیم که جای تقدیر دارد که امیدواریم مسؤول جدید این اداره مهم نیز با نیت خیرخواهی و توجه ویژه به قشر ضعیف گام بردارد.

🍃محمد بذرافشان مدیر کل کمیته امداد استان فارس با ارائه آمار، به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته توسط این نهاد در زمینه‌های مختلف در سطح استان از جمله بخش زرقان پرداخت و از تمامی امدادگران خواست تا با تلاش بی‌ وقفه همانند گذشته، نهایت سعی خود را در راستای رفع نیازهای خانواده‌ های نیاز مند در منطقه به کار گیرند.

🍃بذرافشان ادامه داد : با اجرای گسترده طرح حامیان آسمانی و مشارکت حامیان ایتام دراین طرح خداپسندانه که به منظورخرید وساخت سرپناه جهت خانواده های ایتام ومحسنین فاقد مسکن انجام می شود که با هدف تامین مسکن سرپناه نیازمندان با همکاری خیرین وحامیان و کمیته امداد بصورت مشترک اجرا می شود.

🔸درپایان ،طی حکمی از سوی مدیر کل کمیته امداد استان فارس ،قدرت کاظمی به عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) زرقان منصوب شد.

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *