🔖طرح کتابخانه گردی در کتابخانه شهدای گمنام زرقان باحضور بخشدار

📚📖به مناسبت هفدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور

📌 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های بخش زرقان همزمان با هفدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی طرح کتابخانه گردی با حضور امام جمعه محترم زرقان جناب آقای ربانی شیرازی و بخشداری محترم جناب آقای مهندس رحیمی جمعی از مسئولین بخش و همچنین کارکنان کتابخانه های عمومی این بخش در محل کتابخانه شهدای گمنام (شماره یک) زرقان برگزار شد.

در این برنامه حجه الاسلام ربانی امام جمعه محترم زرقان همراه با هیات همراه و همچنین بخشدار و شهردار و اعضای شورای شهر از تمامی بخش های کتابخانه بازدید به عمل آوردند و سپس جناب آقای محمدی مسئول کتابخانه های عمومی این بخش درباره عملکرد کتابخانه ها و فعالیتهای فرهنگی در کتابخانه های بخش توضیحات جامعی ارایه نمودند. در ادامه مسوولین بخش از برنامه های متنوع بخش کودک از قبیل کتابخوانی ، قصه گویی واقع در بخش کودک که به همین مناسبت در محل این کتابخانه دایر بود بازدید نمودند.
همچنین در این مراسم با حضور مسئولین محترم از اعضای کتابخوان برتر و نفرات ممتاز نمایشگاه نقاشی با اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد. گفتنی است که در این روز عضویت رایگان همراه با بخشش جرایم دیرکردی از مراجعان به عمل آمد.
https://t.me/bakhshdarizarghan

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *