آخرین خبرها

📌رئیس جدید اداره ثبت احوال بخش زرقان معرفی شد.

🔖مراسم تودیع و معارفه رئیس اسبق و جدید اداره ثبت احوال بخش زرقان در حضور مهندس کوشا بخشدار و صادقی معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ثبت احوال استان فارس برگزار گردید.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان در آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت احوال بخش زرقان آقای سید احمدرضا هاشمی که قبلا نیز سکان دار این اداره در سال های متوالی بود به عنوان رئیس جدید منصوب و آقای علی قربانی رئیس پیشین از زرقان خداحافظی کرد.

☘️بخشدار زرقان در این مراسم گفت:تعامل خوبی بین بخشداری و مجموعه ثبت احوال بخش زرقان حاکم است و در جلسات شورای اداری مسائل و مباحث مربوط به ثبت احوال در زمینه ثبت به موقع وقایع ولادت و وفات و اهمیت و راهکارهای افزایش جمعیت بررسی و پیگیری می شوند.

وی با بیان اینکه به روزرسانی ثبت احوال نقش بزرگی در سهولت ارائه خدمات دارد، افزود: ثبت احوال از ارکان مدیریتی و تصمیم ساز کشور است که آمار و اطلاعات آن زمینه ساز برنامه ریزی مناسب مسئولین می باشد.

مهندس کوشا در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی قربانی برای وی در سمت جدیدش به عنوان رئیس ثبت احوال منطقه ۲ شیراز آرزوی توفیق کرد و همچنین انتصاب سیداحمدرضا هاشمی را به عنوان رییس اداره ثبت احوال بخش زرقان تبریک گفت.

وی با تاکید بر تعامل سازنده اداره ثبت احوال با بخشداری و سایر مسئولین بخش، افزود: امیدواریم انتصاب اقای هاشمی منشا خیر و برکت و ارتقا جایگاه ثبت احوال زرقان در سطح استان باشد.

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *