💠نشست دهیاران با بخشدار زرقان فارس

 ✅بخشدار زرقان:مناسب سازی و تکمیل پروژه های عمرانی در دستور کار شهرداران و دهیاران این بخش قرار گیرد.

✅بخشدار زرقان از گازرسانی به ده روستای این بخش خبرداد.

✅ابراهیم رحیمی: طرح سیماک در بخش زرقان اجرائی خواهد شد.

🍃به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان نشست صمیمانه ای بین دهیاران این بخش با مهندس رحیمی بخشدار زرقان و با حضور خارستانی معاون و پوریان کارشناس عمران این بخشداری برگزار گردید.

🍀در این نشست از سوی دهیاران بخش زرقان مطرح شد:
پیگیری اب شرب منطقه،عدم گازرسانی ب تمامی روستاها،نبود خانه بهداشت در برخی روستاها،کمبود امکانات ورزشی در برخی روستاها،نبود علائم راهنمایی و رانندگی در جاده های روستایی این بخش،مشکلات آموزشی و پرورشی در مدارس روستایی و..

🍀ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان در این نشست با ابراز خرسندی از پیگیری دهیاران در مطالبات روستایی گفت:حرکت هایی از جمله گازرسانی به روستاهای این بخش صورت گرفته که به زودی گازرسانی به اکثر روستاها نیز انجام خواهد پذیرفت.

🍀وی با بیان اینکه دهیاران باید طرح سیماک را اجرایی نمایند افزود: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و فراهم ساختن زیرساخت های لازم از جمله سیماک( سیستم یکپارچه املاک کشور) و تاکید استاندار محترم فارس در این خصوص هر چه سریعتر میبایست این طرح از سوی دهیاران با هماهنگی کارشناس عمرانی این بخشداری در دستور کار قرار گیرد.

🍀ایشان خواستار تسریع نکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی شد و گفت:به دلیل اینکه بخش زرقان در مسیر گردشگران داخلی و خارجی قرار دارد لیکن مناسب سازی عمرانی جهت استقبال از مهمانان نوروزی در اولویت کارشهرداران و دهیاران این بخش باشد.

💢بخشدار زرقان در پایان خواستار ارائه گزارش عملکرد ماهانه از سوی دهیاران شد.
https://t.me/bakhshdarizarghan

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *