آخرین خبرها

💠دیدار با امام جمعه زرقان به مناسبت هفته دفاع مقدس

☘️به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان، به مناسبت هفته دفاع مقدس،مهندس کوشا بخشدار زرقان و مسئولین ادارات به همراه پاسداران و بسیجیان ناحیه بخش زرقان با حجت الاسلام والمسلمین ربانی شیرازی دیدار کردند.

🍃امام جمعه زرقان در این دیدار گفتند: دشمن از اوایل شکل‌گیری انقلاب با عناوین مختلف به دنبال براندازی نظام بود و نمی‌خواست مظلومان عالم از انقلاب اسلامی به‌عنوان الگوی موفق الگو گیری کنندو آنچه توانسته انقلاب اسلامی را تا این مرحله از موفقیت برساند هوشیاری آحاد مردم و تبعیت محض از ولایت ‌فقیه به‌عنوان چشم بیدار نظام بوده است.
ایشان وحدت و همدلی در بین مسئولین بخش زرقان را با مدیریت بخشدار زرقان مثال زدنی برشمرد و افزود:در عین حالی که بخش زرقان با مشکلات خاص خود مواجه است اما روحیه جهادی و انقلابی همانند یک بسیجی پرتلاش در بین مسئولین قابل مشاهده است.
وی از مسئولین بخش خواستند همگام، همدل و هم‌ زبان درراه خدمت به مردم عمل کنند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

🍃در این دیدار کوشا بخشدار با اشاره به مقارن شدن مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و شروع سال تحصیلی جدید گفت:هرروز دفاع مقدس برای رزمندگان ما عاشورا بود و اگر روحیه حسینی در آن رشادت ها در ۸ سال دفاع مقدس نبود اکنون این آرامش و امنیت در کشور نیز نبود.
وی با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس باید خاطرات جنگ برای همگان تداعی شود؛ عنوان کرد: توجه مسئولین باید معطوف به امورات فرهنگی و هنری برای جوانان و نوجوانان باشد و بسیج در این زمینه میتواند همکاری لازم وخوبی را به عمل آورد که میبایست از این پتانسیل استفاده شود.

به گفته فرشاد کوشا شهدا و خانواده مکرمشان،ایثارگران و جانبازان بخش زرقان آبروی این بخش محسوب میشوند که میبایست در جهت تکریم این عزیزان تلاشی وافرتر صورت گیرد.

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *