🇮🇷پایگاه مقاومت بسیج شرکت دشت نشاط زرقان افتتاح شد+تصاویر

📌پایگاه مقاومت بسیج شرکت دشت نشاط زرقان با حضور مهندس رحیمی بخشدار زرقان، سرهنگ حمیدی مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه فجر فارس،سرگرد قاسمی فرمانده سپاه ناحیه زرقان و ریاست ادارات کار،تعاون ورفاه اجتماعی و آموزش و پرورش و دیگر مسئولین افتتاح شد.

🔻ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان در این مراسم به تبیین فلسفه و ضرورت امروز بسیج در حوزه فرهنگ و سالم سازی فضای کسب و کار و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پرداخت و کارخانه دشت نشاط را از این حیث از کارخانجات موفق منطقه برشمرد.

🔻وی همچنین پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از عمده وظایف بسیج برشمرد و بیان داشت :طبق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص آسیب های اجتماعی انتظار می رود با ایجاد پایگاه های مقاومت بسیج در کارخانه جات به کاهش آسیب های اجتماعی در فضای کسب و کار کمک شود تا در جامعه از معضلات اجتماعی کاسته شود.
ایشان افزود:قطعا دولت نیز با جدیت از سرمایه گذاران ،تولید کنندگان و بخش صنعت در جهت ایجاد اشتغال پایدار با در نظر گرفتن همه جوانب حمایت می کند تا رونق اقتصادی در زندگی روزمره مردم حس شود.

🔻 مدیر این کارخانه گفت:این کارخانه ظرفیت تولید ۱۴۰۰ تن رب گوجه فرنگی را داراست و از تکنولوژی های منحصر به فردی برخوردار است.این کارخانه در سال ۱۳۹۴ از شرکت آرمان وابسته به بانک توسعه و معدن به شرکت یک و یک واگذار شده است.

🔸در پایان از تمام قسمت های این کارخانه بازدید به عمل آمد.

“روابط عمومی بخشداری زرقان”

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *