آخرین خبرها

ﺗﻘﺪﯾﺮ ﺑﺨﺸﺪﺍﺭ ﺯﺭﻗﺎﻥ ﺍﺯ اعضای کمیته ی امنیتی بخش ﺑﺎﺑﺖ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ۹۶

ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ روابط عمومی بخشداری ﺯﺭﻗﺎﻥ رئیس کمیته ی امنیتی ﺑﺨﺶ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ جلسات کمیته ی امنیتی ﺑﺎ ﺍﻫﺪﺍﯼ ﻟﻮﺡ ﺗﻘﺪﯾﺮ،ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﯼ اعضای کمیته ی امنیتی بخش و نیروهای تحت امر این نهادها ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺍﻧﺘﺨاباﺕ ۹۶ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ زرقان ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﮐﺮﺩ.

بخشدار زرقان با تسلیت به مناسبت حادثه حرم امام خمینی(ره)و مجلس شورای اسلامی گفت:قطعا آرامش کشور مرهون فداکاری ها و رشادت های شهدا وایثارگران گرانقدر کشور عزیزمان است که با جان فشانی امنیت را برایمان به ارمغان گذاشتند.

ایشان با ابراز خرسندی جهت هماهنگی و همکاری ارگان های امنیتی و انتظامی با ستادانتخابات و مجموعه ی بخشداری افزودند:صحت انتخابات و تایید سلامت آن در بخش زرقان نمونه ی هماهنگی بین تمام دستگاه ها بود تا با مشارکت بیش از ۸۵ درصدی مردم روبرو شویم لذا از همه ی عزیزان که همکاری و هماهنگی لازم را به عمل آوردند تشکر مینمایم و برای همگان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

کوشا عنوان کرد:میبایست از مردم به عنوان رکن اصلی انقلاب و کشور تقدیر کرد که با مشارکت خود نشان دادند خواستار واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و به ایرانی بودنشان افتخار میکنند.پس وظیفه ی هر مسئولی میدانم تا در جهت تکریم ارباب رجوع با تمام توان گام برداشته و از هیچ راهگشایی جهت مشکلات مردم چشم پوشی ننماید.
درپایان از رئیس دادگاه عمومی بخش،فرمانده نیروی انتظامی بخش‌ و جانشین ایشان،فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زرقان و معاونین،رئیس اداره ی راهنمایی و رانندگی بخش،فرمانده کلانتری های شهر لپویی و دهستان رحمت آباد تقدیر به عمل آمد.

 

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش