✅غلامحسین فروزان شهردار زرقان شد.

 

مراسم تودیع و معارفه شهردار زرقان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان آیین تودیع حسین قائدی شهردار اسبق و معارفه غلامحسین فروزان در روز یکشنبه شانزدهم مهرماه هزاروسیصدونودوشش درمحل سالن فرهنگسرای سرو شهرداری زرقان برگزار گردید.

این مراسم که با حضور ائمه محترم جمعه شهرهای زرقان و لپویی،دکترعالیشوندی فرماندار شیراز،معاون مدیرکل دفترشهری و شوراهای استانداری فارس،مهندس کوشا بخشدار زرقان و تمام مسئولین استانی،شهرستانی و اعضای شورای اداری بخش زرقان و بخشی از مردم شهر همراه بود طی احکام جداگانه ای توسط استاندار فارس، غلامحسین فروزان به سمت شهردار زرقان منصوب و مسعود جعفری در سمت شهردارلپویی ابقا گردیدند.

مهندس کوشا بخشدار زرقان دراین مراسم خواستار توجه هرچه بیشتر مسئولین به قشر مردم ضعیف و آسیب پذیر شد وعنوان کرد:انتظار می رود با جلب مشارکت مردمی و افزایش دقت و سرعت و پرهیز از تجمل گرایی با برنامه ریزی موثر در جهت رفع مشکلات و توسعه و عمران شهری، در چارچوب سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید و با همکاری متقابل با شورای ادارای بخش به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد با رعایت کامل قوانین شهرداری و سایر قوانین و مقررات مربوط در جهت حل عملگرایانه مشکلات عینی و مشخص مردم، کوشا و جدی باشید.

بخشدار زرقان با تاکید بر ادامه تحقق شعارسال توسط مقام معظم رهبری گفت:شهرداری ها میبایست نظرشان را به درآمد پایدار معطوف نموده و نسبت به صنایع صرفا نگاه درآمدی نداشته و بحث اشتغال خصوصا برای جوانان را مدنظر قرار دهند.

رئیس شورای اداری بخش زرقان تصریح کرد:وظیفه شهرداری ها فقط معطوف به پاکیزگی و ایجاد فضای سبز نیست بلکه شهرداران عزیز ما در اهداف بلند مدتشان به دنبال جذب سرمایه و ثروت و درآمد پایدار باشند.مسئله معیشت و اشتغال اولویت امور بخش زرقان است، بنده نه تنها از شهرداری ها بلکه از تمام مسئولین امر میخواهم تا همگی دست به دست هم داده و به تولید کمک کنیم تا راهگشای معیشت مردم شویم.

بخشدار زرقان با اشاره به مراجعات مردم شهرهای زرقان و لپویی به بخشداری افزود:مردم خواستار شفاف سازی در بحث درآمد و هزینه کرد شهرداری ها هستند لذا از عزیزان منتخب شوراهای اسلامی که با رای حداکثری مردم برروی کار آمده اند میخاهم بدون جانب گرایی پاسخگوی درخواست های تمام مردم باشند.

ایشان وظایف قانونی شهرداری ها را یادآور شد و گفت:شهرداری اولین کارش ایجاد درآمد پایدار و ایجاد اشتغال با جذب سرمایه گذار و احداث کارگاههای اقتصادی و تولیدی در کنار انجام وظایف قانونی و روتین کاری خود ازجمله پیگیری امورات سخت و زیان آور آتش نشانان و پرسنل خدوم شهرداری در کنار همه فعالیتهای این مجموعه ،می باشد.
کاهش آسیب های اجتماعی در شهرها فقط با ایجاد و استقرار کارخانجات و صنایع تبدیلی متناسب با شرایط منطقه و استفاده از پتانسیل های موجود امکان پذیر است.

برای شهردار اسبق آقای حسین قائدی و برای شهردار جدید آقای غلامحسین فروزان منتخب شهردار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زرقان و همچنین اقای مسعودجعفری شهردار لپویی نیز آرزوی توفیق داریم.

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *