آخرین خبرها

✅جشن روز دانشجو در زرقان پر امید تر از سال های گذشته برگزار شد.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان مراسم گرامیداشت روز دانشجو ، روز استبداد ستیزی و عدالت خواهی با حضور بخشدار زرقان، دانشجویان و جمعی از مسؤولان در دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی واحد زرقان برگزار گردید.

🍃فرشاد کوشا بخشدار زرقان با حضور در هر دو دانشگاه گفت:برگزاری همایش ها و مراسم های بزرگداشت ۱۶ آذر، علاوه بر ارزش نهادن به این قشر فرهیخته، دارای پیام مهمی است که آن عبارت از مقابله با استبداد، استکبار و بصیرت سیاسی و در کنار آن، کمک به استقلال کشور از طریق دستاوردهای علمی و محصولات دانش بنیان در راستای اشتغال پایدار است.

🍃بخشدار زرقان با تاکید بر فعالیت آزاد دانشجویی در چهارچوب قانون ادامه داد : دانشگاه ها و دانشجویان همیشه در زمان های مقتضی در خط های مقدم بوده و در تمام صحنه های سیاسی و اجتماعی حضور داشته و همواره نقش تعیین کننده ایی در تمام اتفاقات کشور دارند که دولت تدبیر و امید جهت ارج نهادن به دانشجویان عزیز کشورمان تسهیلات خوبی را در زمینه خوداشتغالی ارائه میکند که شما جوانان خوب و پر انگیزه میتوانید در کنار ادامه تحصیل از این فرصت استفاده نموده و با ایده های نو و خلاقانه ایجاد اشتغال کنید.

🍃وی افزود: روز دانشجو یادآور آموزه ای از مبارزه با استکبار بوده و این را از سال ۳۲ و شهیدان دانشجو خصوصا شهدای دانشجوی مدافع حرم که خون خود را در راه آرمان های اسلامی و انسانی فدا کرده اند، آموخته ایم و دانشجویان در مقابل ظلم و استکبار ایستادند و با اهدای خون خود ثابت کردند که استقلال و آزادی کشور برای دانشجو بسیار مهم تر از جان است.

🍃کوشا در پایان ضمن تقدیر از رئسای دو دانشگاه مطرح کرد:خوشحالم که امسال فضای دو دانشگاه رنگ و بوی پر امیدتر و پرانگیزه تری به خود گرفته و امیدوارم مراسمات شادی آفرین در فضای عمومی بخش زرقان خصوصا در قشر دانشجویی روز به روز پررنگ تر شود.

✅ایشان یک خبر خوب هم به دانشجویان دانشگاه پیام نور داد:ان شاءالله در دهه فجر امسال ساختمان جدید دانشگاه پیام نور زرقان را افتتاح خواهیم کرد.

https://t.me/bakhshdarizarghan

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *