آخرین خبرها

✅بخشدار زرقان:برای مشارکت حداکثری و ایجاد امید در مردم و تقویت اعتماد مردم به نظام تلاش کنید.

[av_textblock size=” font_color=” color=”] بخشدار زرقان:برای مشارکت حداکثری و ایجاد امید در مردم و تقویت اعتماد مردم به نظام تلاش کنید.
بخشدار زرقان در جلسه مشترک کمیته ی امنیتی، هیاتهای اجرایی و نظارت بخش، کمیته حقوقی،کمیته اطلاع رسانی و کمیته پشتیبانی با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی:

برای مشارکت حداکثری و ایجاد امید در مردم و تقویت اعتماد مردم به نظام تلاش کنید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان کوشا رییس هیئت اجرائی انتخابات بخش زرقان با تبریک اعیاد شعبانیه،هفته های سلامت،معلم،کاروکارگری و روزپاسداروجانباز حفظ نظام را از اوجب واجبات دانست و اظهار داشت: اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در جهت حفظ نظام که حاصل خونهای پاک و مطهر شهداست کار کنند.

ایشان افزود: با وحدت و همدلی برای تحقق خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم تلاش کنیم.

بخشدار زرقان در ادامه افزود: رعایت قانون و اخلاق بنای کار ما برای برگزاری انتخابات سالم و آرام است.

کوشا بیان کرد: برای تامین امنیت و آرامش بخش با هیچ کس تعارف نداریم و با مخلین نظم و امنیت بخش برخورد خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: از انتقاد سالم و سازنده بشدت استقبال می کنیم ولی با موارد تخریب و اهانت و افتراء و…. برخورد خواهد شد.
.
رییس کمیته ی امنیتی بخش عنوان کرد: در فضای مجازی مطرح شود افراد برای کاندیداهای خودشان کار کنند، دیگران را تخریب نکنند، آبرو و حیثیت افراد و کاندیداها حفظ شود و کاری کنیم فضای مجازی سراسر فرصت بشود نه تهدید.

ایشان تعیین کننده و انتخاب کننده اصلی در انتخابات را مردم دانست و افزود: در بررسی صلاحیت ها مر قانون را رعایت کردیم و انشاالله انتخاباتهای رئیس جمهوری و شوراهای شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت ماه با مشارکت گسترده مردم و با شکوه و آرام برگزار خواهد شد.

[/av_textblock]

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *