آخرین خبرها

✅آغاز فعالیت شورای اسلامی بخش زرقان فارس

🍀بخشدار زرقان فارس از انتخاب اعضای پنج نفره شورای بخش زرقان خبر داد.

🍃به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان ۲۹ نفر از اعضای شوراهای روستاهای بخش زرقان جهت انتخاب اعضای شورای بخش گرد هم آمدند و در ابتدا به همراه مهندس کوشا بخشدار زرقان با حضور در کنار قبور شهدای گمنام و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام عظیم الشان انقلاب و سپس با حضور در دفتر امام جمعه زرقان و تجدید میثاق با ولایت فقیه تشکیل جلسه دادند.

🍀حجت الاسلام ربانی شبرازی امام جمعه زرقان در این نشست گفت:وظیفه خطیری را عهده دار شده اید و میدانید که باید در راه رضای خدا برای مردم گام بردارید.از مدیریت مهندس کوشا استفاده کنید که به حق پرتلاش و دلسوز منطقه است.
ایشان با اشاره به اینکه مسئولیت شورایی را که پذیرفتید باید اولویت کار هایتان قرار دهید افزود:شورا باید از زندگی خودش بگذرد و در راه گره گشایی و حل مشکلات مردم گام بردارد،هیچ عبادتی چه در دنیا و چه در قیامت به اندازه گره گشایی در کار مردم ثواب ندارد.شورایی که روال معمول را طی میکند کار خاصی نمیکند اما آن شورایی که همه جانبه در جاهای مختلف پیگیر امور هستند و پیگیری ها را به نتیجه میرسانند آن ارزشمند است.

سپس اعضای شوراها با حضور در سالن اجتماعات بخشداری نشست انتخاباتی را برگزار کردند.

🍀فرشاد کوشا بخشدار زرقان در نشست انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش زرقان گفت: شورای بخش زرقان وظایفی در حوزه بخش بر عهده دارد،تسلط بر قانون و مقررات شورای بخش و تصمیم گیری در خصوص مسایل و مشکلات بخش از موضوعات مهمی است که باید مد نظر اعضا باشد.
نماینده دولت تدبیر وامید در بخش زرقان بر ضرورت تعامل اعضا برای پیشبرد برنامه ها در این بخش تاکید کرد و یادآور شد: تلاش برای رفع مشکلات بخش و پیگیری اهداف و برنامه های دولت و توجه به ظرفیت های بخش علاوه بر انجام و پیگیری مسائل عمرانی برای ایجاد درآمد پایدار و ایجاد اشتغال برای جوانان روستایی و توجه ویژه به مسائل فرهنگی هر روستا از مسایلی هستند که شورای بخش باید دنبال کند.

🍃با رای منتخبین شوراهای اسلامی روستایی بخش زرقان ترکیب اعضای پنج نفره شورای بخش مشخص شد و این افراد می توانند در چهار چوب قانون و مقررات کار خود را در بخش پیگیری کنند:
فریدون زارع،مسلم زارع،حمید نجفی،هاشم زارع،امیرحسین کشاورز

 

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *