وزیر کشور خطاب به فرمانداران صادر کرد؛

دستور تشکیل هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری

دکتر رحمانی فضلی خطاب به فرمانداران سراسر کشور، دستور تشکیل هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری از تاریخ 1396/1/22 را صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رحمانی فضلی وزیر کشور در بخشنامه ای خطاب به فرمانداران سراسر کشور اعلام کرد: در اجرای مواد 38 و 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره های ذیل آنها مصوب 1364/4/5 با اصلاحات بعدی و همچنین مواد 9، 12 و 14 آیین نامه اجرایی این قانون مصوب 1364/4/16 هیأت وزیران با اصلاحات بعدی، نسبت به تشکیل هیأت های اجرایی و انجام سایر برنامه های انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در مرکز شهرستان و بخشهای تابعه، طبق برنامه زمان بندی ابلاغی و در مهلت های قانونی مقرر از تاریخ 1396/1/22 اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که بر اساس تبصره 3 ماده 32 ( الحاقی 1392/1/27) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور در انتخابات هم زمان ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اجرای حکم انتخاب یک نفر از اعضای شورا به عنوان یکی از معتمدین موضوع تبصره 1 ماده 38 قانون انتخابات ریاست جمهوری منتفی است.
این بخشنامه به منزله صدور دستور شروع انتخابات می باشد. وصول آن بلافاصله مطابق فرم شماره 2 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور اعلام گردد.
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان شیراز

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *