نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر فارس با بخشدار زرقــــان

🍃نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان فارس با بخشدار زرقان برگزار شد.

🍃به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس جلسه ای با حضور کمالی مدیر فارس و کوشا بخشدار زرقان ،خارستانی معاون سیاسی بخشداری و آقاجری مسئول روابط عمومی بیمه استان در مورخ۲۵ مرداد ۹۶ در محل دفتر بخشداری زرقان تشکیل شد.
کمالی ضمن تشکر و قدردانی از اختصاص وقت و تشکیل جلسه با ارائه آمار و عملکرد شهرستان شیراز و بخش زرقان خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر را بصورت اجمالی معرفی کرد و نحوه به عضویت در آمدن روستائیان و عشایر وهمچنین مدد جویان بهزیستی و سطوح درآمدی و سهم دولت و بیمه و شده را تشریح کرد.
کمالی در ادامه گفت: باعنایت به نامه معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور تشکیل جلسات ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر یک ضرورت دانست و از کوشا خواست تا با همت جدی مجموعه بخشداری و توسعه فرهنگی در برگزاریب جلسات ،خدمات صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانیم و موجب به عضویت در آمدن تعداد بیشتری از جامعه هدف باشیم.
سپس کوشا ضمن تشکر از کمالی بدلیل حضور در بخشداری و سرکشی از روستاهای بخش زرقان با اشاره به اهمییت موضوع و تامین آتیه کشاورزان و روستاییان گفت با عنایت به خشکسالی های اخیر تعداد قابل توجهی از کشاورزان عزیز بیکار شده و بعضا فقط با دریافت یارانه امورات خود را سپری میکنند.
کوشا در ادامه با اشاره به گستردگی بخش زرقان و جمعیت قابل توجه این بخش که بالغ بر ۸۰۰۰۰ نفر می باشد گفت عمده فعالیت ساکنین زرقان کشاورزی است که خدمات بیمه روستاییان و عشایر میتواند امیدی برای آینده این عزیزان باشد .

در پایان کوشا با قول مساعدت در خصوص برگزاری جلسات ستاد راهبردی گفت دهیاران را ملزم به اطلاع رسانی خدمات صندوق خواهم کرد تا شاهد رشد آماری بیمه شدگان در این بخش باشیم.

ضمناً کمالی از کارگزاری های زرقان بازدید بعمل آورد.

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *