بررسی مسائل و مشکلات روستایی در دستور کار بخشداری زرقان

در بیست فروردین ماه ۱۳۹۷ رحیمی بخشدار زرقان به همراه روسای ادارات مربوطه و شورای اسلامی بخش به سه روستای بندامیر،کلاه سیاه و دژآباد سرکشی و از نزدیک با دهیار،شورای اسلامی روستا و معتمدین هم صحبت شده و به بررسی  مسائل و مشکلات هر روستا پرداخته و در سطح روستا بازدید میدانی به عمل آوردند.

آب شرب،گازرسانی،معیشت و اشتغال،کشاورزی،مسائل عمرانی از مهترین دغدغه های این سه روستا بود.

 ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان در نشست های روستایی گفت:مستحضرید که سال پیش رو با مشکلاتی از جمله خشکسالی و کم آبی مواجهیم لذا میبایست علاوه بر اطلاع رسانی در خصوص صرفه جویی و قناعت در مصرف آب بکوشیم تا با وحدت و تعامل به رفع مشکلات بپردازیم.

نماینده عالی دولت تدبیر وامید در بخش زرقان در بخش دیگری از صحبت هایش افزود:منابع اعتباری محدود است اما مسئولان برابرقانون و درحدتوان به دنبال حل مسائل روستایی باشند،به روستاها سربزنند و  با مردم تعامل بیشتری داشته باشند و از مدیران بالادست مطالبه بیشتری داشته باشند.

وی با دستور حل مسائل مطرح شده توسط دهیاران وشوراهای این سه روستا گفت:وحدت و تعامل دهیاران وشوراها با روسای ادارات درچهارچوب وظایف میتواند به حل مسائل  ومشکلات کمک شایانی نماید.

ایشان حل مشکلات را در گرو همدلی مردم و مسئولین عنوان نمود و بیان کرد:به جد به دنبال حل مشکلات کلی در سطح بخش هستیم و به عنوان مجری قانون به دنبال هماهنگی و ارتباط بیشتر بین دستگاه ها و مردمیم.

درپایان مقرر شد روسای ادارات مسائل و مشکلات مطرح شده را پیگیری و به سرانجام برسانند و در جلسه های بعد به گزارش اقدامات صورت گرفته بپردازند.

قرار است در طول هفته های پیش رو به تمام روستاها سرکشی صورت پذیرد.

روابط عمومی بخشداری زرقان

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *