آخرین خبرها

بخشدار زرقان طی پیامی از حضور باشکوه و حماسی مردم شریف این بخش در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان متن پیام ابراهیم رحیمی بخشدارزرقان به این شرح است:

🌸مردم سرافراز، انقلابی، متدین، ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش زرقان بار دیگر حضور پرشور، افتخارآمیز، به یاد ماندنی، با بصیرت و دشمن شکن شما در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگ زرین دیگری بر افتخارات بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این بخش افزود.

🌸حضورتان در راهپیمایی تاریخی ۲۲ بهمن بار دیگر ثابت کرد هر سال که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد پیوندتان با نظام، رهبری و ایستادگی در راه حفظ آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب محکم تر می شود و هیچ چیز نمی تواند خللی در این پیوند معنوی و عشق شما به اسلام، امام خمینی(ره) و تبعیت از رهبری وارد سازد. این حضور دشمن شکن مردم پاسخ به خدمت صادقانه دولتمردان تدبیر و امید بود.

🌸اینجانب، ضمن تبریک سی و نهممین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت تدبیر و امید، از کلیه اقشار شهرهای زرقان و لپویی و دهستانهای رحمت آباد و بندامیر به جهت حضور در راهپیمایی مثال زدنی این بخش تشکر می نمایم که ثابت قدم و استوار در مقابل زیاده خواهی های استکبار ایستادند و همگام و همراه با دولت تدبیر و امید فریاد آزادی خواهی ملت مسلمان ایران را به گوش جهانیان رسانده و سرود یکپارچگی ملی حول محور رهبری را در جهان طنین انداز نمودند.

🌸از درگاه حضرت حق، دوام توفیقات ملت بزرگ ایران را در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهان و خواستارم.

ابراهیم رحیمی
بخشدار زرقان
۲۲بهمن ماه ۱۳۹۶

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *