آخرین خبرها

بخشدار زرقان:مسئولان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بی طرف باشند/رأی مردم حق الناس است.

بخشدار زرقان:
مسؤولان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بی طرف باشند/رای مردم امانت است.
جلسه شورای اداری بخش زرقان،صبح امروز با حضور بخشدار زرقان و دیگر مسؤولان ادارات این بخش در محل سالن بخشداری ، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی ربانی شیرازی امام جمعه زرقان با بیان این که مردم باید در انتخاب سرنوشت منطقه و کشورشان سهیم باشند گفت: تا دشمن بداند، مردم در همه عرصه‌ها پیش‌ قدم هستند و از نظام و کشورشان دفاع خواهند کرد.

امام جمعه زرقان با تأکید بر لزوم بی‌ طرفی مسؤولان شهر زرقان در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: هدف از اجرای انتخابات سالم، این است که مسؤولان باید مردم را در امر شرکت در انتخابات تشویق کنند، تا حضور پرشور ملت در پای صندوق های رأی، مشت محکمی بر دهان دشمنان باشد.

چمن خواه رئیس دادگاه زرقان با تاكيدات لازم بر اهميت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات رياست جمهوري و شورا هاي اسلامي به رؤساي ادارت شهر زرقان جهت اقدام قانوني و دور از هر گونه تخلفات انتخاباتي بويژه استفاده نكردن از بيت المال و اموال دولتي جهت تبليغ انتخابات ياد آور شد.

وی با اشاره به پیگیری جرائم وقوع انتخاباتی ، اظهار داشت : اولویت اول پیشگیری از وقوع تخلفات و آسیب های اجتماعی است و در صورت مشاهده حتماً برخورد قانونی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به حق الناس بودن رای مردم گفت : جایگاه ما امانتداری با رعايت اصل بي طرفي است و کارکنان دولت نبايد در وقت اداري له يا عليه کسي تبليغ نمايند و بايد حق الناس در انتخابات رعايت شود.

فرشاد کوشا بخشدار زرقان گفت : هیچکدام از انتخابات شوارها و ریاست جمهوری نباید تحت شعاع یکدیگر قرارگیرند و هرکدام درسطح ملی ومنطقه ای حائز اهمیت هستند و می بایست به هر دو انتخابات بطور دقیق بپردازیم تا انتخابی شایسته ملت ازصندوق ها بیرون آید.

رییس شورای اداری ادامه داد : برگزاری انتخابات رعایت اصل حاکمیت مردم بر سرنوشت خويش است و تکليف ما بعنوان مجريان انتخابات برگزاري انتخاباتي آزاد ،سالم ، با شکوه و فراهم كردن زمينه براي حضور حداكثر مردم است .

وی به تاکیدات امام عظیم الشان و مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت انتخابات پرداخت و گفت : مقام معظم رهبری فرمودند : انتخابات در کشور ما برخلاف بعضی از کشورها همیشه مظهر وحدت ملت و نمایشگر عزم ملی است .

کوشا همچنین به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود : انتخابات امری مهم و سرنوشت ساز است و دو انتخابات مهم که در پیش رو داریم همه آحاد جامعه اعم از مردم و مسؤولان وظایف سنگینی برعهده دارند تا با حضور پرشور و حماسی ، قدرت و عظمت ایران اسلامی را به نمایش بگذاریم .

نماینده دولت در ادامه از دستگاه های اجرای ادارات و نهادها خواست مطابق ماده 21 قانون انتخابات همه ادارات درجهت اجرای مطلوب انتخابات کلیه امکانات وتجهیزات خود را در اختیار قرار دهند تا بتوانیم این مهم را بنحو هرچه شایسته تر اجرا نمائیم.

بخشدار زرقان از کاندیداهای شهر و روستا خواست ضمن رعایت قانون انتخابات نسبت به ایجاد شور انتخاباتی و امیدورای در مردم جهت تحقق حضور حداکثری اقدام نمایند.

وی در پایان با اعلام آمادگی لازم در خدمات رسانی به مردم تأکيد کرد: درعزم خود مصمم بوده و با هرگونه تخلف در طول برگزاري انتخابات برخورد قاطعانه خواهيم کرد.

پایان خبر/

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *