اورژانس اجتماعی ۱۲۳ در بخش زرقان راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان با پیگیری های صورت گرفته مجموعه بخشداری واداره بهزیستی شهرستان شیراز یک دستگاه اورژانس اجتماعی با هدف پیشگیری ازآسیب های اجتماعی در زرقان راه اندازی گردید که همشهریان عزیز میتوانند با مشاهده هرگونه مشکلات اجتماعی با شماره ۱۲۳ تماس حاصل نمایند.

بخشدار زرقان در اینباره گفت: کار اورژانس اجتماعی این است که مداخلات بهنگام ، استاندارد کیفی ، مداخله در بحرانهای فردی ، خانواده ای ، اجتماعی و مشاوره های لازم در ابعاد مختلف در جهت توانمندسازی ارتقای حمایت های روانی داشته باشد که مرکز ۱۲۳ آمادگی اینرا دارد پاسخگوی نیازهایی که بصورت خط مشاوره درخو است همکاری یا مطالبه راهنمایی و مساعدتهای لازم را دیده اند باشد .
وی تصریح کرد:راه اندازی این اورژانس در بخش زرقان با ارائه بسته های حمایتی جهت خانواده ها و مساعدت های فرهنگی و درمانی را نیز خواهد داشت که راه اندازی اورژانس اجتماعی در دولت تدبیروامید گام موثری در راستای تحکیم خانواده ها خواهد بود.
ایشان با اشاره به مقارن شدن ماه محرم و هفته دفاع مقدس افزود:معتقدم باید فرهنگ حسینی را در نوجوانان و جوانان تقویت کرد تا فضاهای نامناسب مجازی آسیب های اجتماعی را برای جوانان در پی نداشته باشد.
این اورژانس ابتدای کار در روستاهای بخش زرقان به ارائه خدمات پرداخت.

 

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *