“از مدیران نمونه،کارمندان نمونه و خبرنگاران نمونه بخش زرقان تجلیل شد.”

✅امام جمعه زرقان:مجموعه اداری این بخش دچار برخی کاستی های ابزاری و فیزیکی است اما روحیه کار و تلاش در همه ادارات مشاهده میشود.

✅فرماندار شیراز:مسئله عدم توسعه پالایشگاه به نفع مردم نیست،در باب ارتقاء بخش زرقان همه باید دست به دست هم داده و با وحدت در این مورد تلاش کنند تا نفع آن به مردم بازگردد.

✅بخشدار زرقان:از مسئولین بخش انتظار میرود بنگاه های اقتصادی درون کشور خصوصا در بخش زرقان بابرندسازی،استانداردسازی و تجاری سازی حمایت شوند تا مسیر توسعه با سرعت بیشتری به حرکت درآید.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان درادامه گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر طی مراسمی در شورای اداری بخش از مدیران،کارمندان و خبرنگاران نمونه بخش زرقان با حضور ائمه جمعه شهرهای زرقان و لپویی،عالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز،کوشا بخشدارزرقان و اعضای شورای اداری بخش در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان تجلیل شد.

🍃حجت الاسلام و المسلمین ربانی شیرازی امام جمعه زرقان با بیان اینکه کارکنان ادارات و ارگان ها میبایست سیره اهلبیت را الگوی کاری و زندگی خود قرار دهند عنوان کرد:شاید بشود گفت تمام کارمندان بخش زرقان نمونه هستند،مجموعه اداری این بخش دچار برخی کاستی های ابزاری و فیزیکی است اما روحیه کار و تلاش در همه ادارات مشاهده میشود.
وی ادامه داد:در طول مدتی که در خدمت مردم زرقان هستم شاهد فراز و نشیب هایی در مسائل اداری بودم،برخی مسائل ممکن بود فاجعه آفرین باشد و بحران ایجاد کند اما با عملکرد خوب کمیته امنیتی به مدیریت جناب کوشا این مسائل به طور کاملا مطلوب حل گردید اما انتظار میرود روسای ادارات و کارمندان بخش زرقان با ادامه همین روند بلکه با عزمی بزرگتر در راستای خدمت به مردم تلاش بیشتری نمایند.

🍃دکتر عالیشوندی فرماندارشهرستان شیراز نیز یکی از سخنرانان این مراسم بود که بخش زرقان را بخشی ویژه در استان نامید و چند مسئله را یادآورشد:انتخابات امسال در شهرستان شیراز بی سابقه بود تا جایی که قریب دویست هزار نفر پس از اتمام ساعت اعلام شده پشت درب های شعب اخذ رای ماندند که نتوانستند رای دهند،مسئله عدم توسعه پالایشگاه به نفع مردم نیست،در باب ارتقاء بخش زرقان همه باید دست به دست هم داده و با وحدت در این مورد تلاش کنند تا نفع آن به مردم بازگردد.در طول خدمت دولت تدبیرو امید در شهرستان شیراز به اکثر روستاها رفته ام و رودرو با مشکلات و مسائل مردم آشنا شده ام‌ که یا قول اجرای پروژه ای داده نشده یا اگر قولی داده شده عملیاتی گردیده که نمونه آن مجموعه آبرسانی روستای چاهسرخ و محمود آباد بخش زرقان بود که در دهه فجر سال گذشته قول آن داده شد و درهفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

🍃مهندس کوشا بخشدار زرقان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت،گفت: انتخاب کارمند نمونه باید بر اساس معیارهای مشخص و به نحوی انجام شود که انگیزه و تلاش کارمندان را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم افزایش دهد.

فرشاد کوشا با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته همه کارمندان در انجام وظایف و ماموریت ها در راستای خدمت به مردم، افزود:تمام مدیران و کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.از مسئولین بخش انتظار دارم تا در بحث تولید و اشتغال که از اولویت های دولت است برنامه ریزی کنند و راه را برای سرمایه گذاران خصوصا صنایع پاک در جهت شفاف کردن فضای کسب و کار و کاهش تصدی گری هموار کنند.انتظار میرود بنگاه های اقتصادی درون کشور خصوصا در بخش زرقان بابرندسازی،استانداردسازی و تجاری سازی حمایت شوند تا مسیر توسعه با سرعت بیشتری به حرکت درآید.

وی با تاکید بر خدمات خوب ارائه شده مجموعه اداری بخش به مردم در طول یک سال گذشته،به تکمیل پروژه های نیمه تمام اشاره کرد و گفت: باید کاری جهادی شود تا پروژه های نیمه کاره بخش تا پایان سال به اتمام برسد و طرحهای جدید بر اساس اهمیت و اولویت در دستور کار قرار گیرد.

🍃در این مراسم برخی روسای ادارات گزارشی از وضعیت و عملکرد اداره خود را ارائه نمودند.
و در پایان از مدیران،خبرنگاران و کارمندان نمونه بخش زرقان تجلیل به عمل آمد.

اسامی مدیران نمونه بخش زرقان در سال ۱۳۹۶ و نام ادارات ذیربط این عزیزان بدین شرح است:

۱_جناب آقای احد عباسی(ریاست اداره آموزش و پرورش بخش زرقان)

۲_جناب آقای مهدی وادی(ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بخش زرقان)

۳_جناب آقای سیداحمد زکیان(ریاست اداره برق بخش زرقان)

۴_جناب آقای رضا امینی(ریاست اداره جهاد کشاورزی بخش زرقان)

۵_جناب آقای علی شکوهمند(ریاست اداره راهنمایی و رانندگی بخش زرقان)

۶_جناب آقای غلامرضا کریمی(ریاست اداره آبفا روستایی بخش زرقان)

۷_جناب آقای قدرت امیری(ریاست محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی)

۸_جناب آقای حمید شادکام(ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بخش زرقان)

لازم به ذکر است از ۳۰ کارمند نمونه ادارات بخش زرقان نیز تقدیر گردید.

 

💠کارمندان نمونه بخشداری زرقان در شورای اداری بخش معرفی شدند وطی تقدیرنامه ای از سوی فرماندار شیراز و بخشدار زرقان از آنان تجلیل شد:

_جناب آقای محسن حسینی (کارشناس اجتماعی بخشداری زرقان)

_جناب آقای ابوالفضل عبدالیوسفی(معاونت برنامه ریزی بخشداری زرقان)

_جناب آقای محمد جعفری(معاونت عمرانی بخشداری زرقان)

💠اسامی خبرنگاران نمونه بخش زرقان در سال ۱۳۹۶:

۱_جناب آقای سعید فانی(خبرگزاری جمهوری اسلامی”ایرنا”)

۲_سرکار خانم فاطمه پیشداد(خبرنگار صداوسیما)

۳_جناب آقای غلامرضا عزیزی (خبرنگار سایت زرقونیا)

۴_سرکار خانم زهرا حاتم(عکاس نمونه بخش زرقان)

 

Related posts:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *