آخرین خبرها

“اتفاقاتی شایسته مردم در حوزه عمرانی بخش زرقان با اهتمام دولت تدبیر وامید”

✅به مناسبت هفته دولت ۵ پروژه عمرانی در بخش زرقان افتتاح و به بهره برداری رسید.

✅در این آیین بهره برداری از ۵ طرح عمرانی با هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال صورت گرفت.

💠به گزارش روابط عمومی بخشداری زرقان آیین افتتاح وبهره برداری از ۵ پروژه عمرانی در بخش زرقان ازجمله آسفالت معابر روستای محمودآباد، افتتاح پارک محله ای روستای رحمت آباد، افتتاح ساختمان شورای اسلامی لپویی، افتاح پروژه آبرسانی روستای چاه سرخ، و کلنگ زنی زمین ورزشی و بوستان جنگلی در مسکن مهرامام رضا(ع)شهر لپویی و بازدید از مرکز جامع سلامت درشهر زرقان با حضور دکتر عالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز ،مهندس کوشا بخشدار زرقان و دیگر مسئولین ادارات و ارگان های اجرائی شهرستان شیراز و بخش زرقان برگزار گردید.

🍃مهندس کوشا بخشدارزرقان در افتتاح آسفالت معابر روستای محمود آباد این بخش با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، از تلاش های دولت خصوصا حمایت های بی بدیل فرماندار شهرستان شیراز دراین چند سال قدردانی کرد و گفت: توجه دولت تدبیر و امید به ایجاد زیرساخت ها و رفع محرومیت های این بخش قابل تقدیر است.
ایشان با ارائه گزارش خدمات رسانی در یک سال گذشته دراین بخش عنوان کرد: با اهتمام دولت تدبیر و امید اتفاقات بسیار خوبی در حوزه عمرانی بخش زرقان روی داده است.

🍃فرماندار شیرازنیز در این افتتاحیه مطرح کرد:تمرکز دولت تدبیروامید بر توجه و رسیدگی به امور زیر بنایی از جمله آبرسانی،گازرسانی ومعابر و.. در مناطق روستایی و محروم همیشه در اولویت امورات بوده و با شتاب بیشتری در دولت دوازدهم در حال انجام است که مدیریت موفق، برنامه ریزی صحیح کوشا بخشدار زرقان و همراهی و تعامل سازنده مسئولان بخش زرقان عامل پیشرفت و توسعه روز افزون این بخش است.

لازم به ذکر است دراین مراسمات فرماندار شیراز از اختصاص تامین اعتبار لازم برای اجرای واحداث چند پروژه ورزشی وفرهنگی در بخش زرقان خبرداد.

 

 

Check Also

عکس+بازدید جناب آقای مهندس رحیمی بخشدار محترم زرقان از پروژه های درحال اجرا روستای‌های بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *